newsare.net
Vesna Dedić za «Avaz» o novom romanu, ljubavi i životu: Sa tugom se može lijepo i časno živjeti, ali sa krivicom je nepodnošljivo - Njeni likovi nisu savršeni, ne donose uvijek ispravne odluke i često griješe, ali upravo zbog toga djelujVesna Dedić za «Avaz» o novom romanu, ljubavi i životu: Sa tugom se može lijepo i časno živjeti, ali sa krivicom je nepodnošljivo
Vesna Dedić za «Avaz» o novom romanu, ljubavi i životu: Sa tugom se može lijepo i časno živjeti, ali sa krivicom je nepodnošljivo - Njeni likovi nisu savršeni, ne donose uvijek ispravne odluke i često griješe, ali upravo zbog toga djeluju stvarno i blisko čitateljima. Read more











